Euroopa Onkoloogiaõdede Ühingu üldkoosolek Ateenas 2015

AteenaTäna, 27. november 2015 algab Ateenas Royal Olympic Hotellis EONSi rahvusühingute esindajate koosolek, kus peamiseks teemaks on noorte vähiõdede kaasamine ja motiveerimine ühingu töösse. Eestist esindavad Eesti Onkoloogiaõdede Ühingut ühingu president Kristiina Karp ja asepresident Heleri-Mall Roosmäe.

Küsimused, mida EOÜ plaanib esitada töötubade raames:

  1. Kuidas leida vähiõdesid, kes oleks huvitatud võtma vastutust erinevate töötubade alustamiseks?
  2. Milliseid meetodeid kasutada inimeste leidmiseks? Kuidas neid hoida aktiivsena?
  3. Kuidas finantseerida haridusprogramme, koolitusi?
  4. Kuidas valida koolitusteemasid? Kuidas ehitada koolitus üles võimalikult efektiivselt?
  5. 2015 mais juhatuse valimisel oli meil raske hoida juhatuse liikmeid jäämas. Kuidas motiveerida juhatuse liikmeid, et nad mitte ainult ei tahaks lahkuda juhatusest, vaid et nad oleks ka aktiivsed? Kuidas soodustada liikmete vahelist suhtlust, tugevdada ühtekuuluvustunnet?
  6. Kuidas motiveerida noori vähiõdesid ühingusse astuma?

1 Comment

  1. Kristiina Karp

    Meie emaorganisatsioon – European Oncology Nursing Society e. Euroopa Onkoloogiaõdede Ühing kutsus taas kokku Euroopa onkoloogiaõdede ühingu esindajad. Meie jaoks on see suur võimalus paremini mõista onkoloogia õendusabi tendentse Euroopa liikmesriikide tasandil, et edendada õendusteadust ning arendada ühiselt kommunikatsiooni rahvusvahelisel tasandil. Rõhutada väikeriikide tahet osutada tõenduspõhist ning kvaliteetset õendustööd, mida on võimalik saavutada luues tugeva koolitusbaasi ka noortele onkoloogiaõdedele. #EONSAC15 aitab luua nähtavad eesmärgid, tagamaks ka Eesti Onkoloogiaõdede Ühingu arengu. Olen rõõmus et, saan osa taolisest sündmusest. Siiralt soovin Teile head usku meie ühingusse armsad kolleegid!

Leave Comment

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga