ESTYCaN

ESTYCaN ehk Eesti Noored Onkoõed on 2017. aasta suvel loodud Eesti Onkoloogiaõdede Ühingu (EOÜ) tütarrühmitus, mille eesmärk on ühendada noored (alla 35 eluaasta) ja uued (vähem kui 5a töötanud) onkoloogia-hematoloogia valdkonnas töötavad õed üle kogu Eesti.

Soovime jagada informatsiooni erialaste koolituste/seminaride/konverentside kohta nii Eestis kui ka välismaal, olla ühenduslüliks EOÜ ja n.ö. noorte õdede vahel ning olla ka omamoodi nende häälekandjaks. Meie jaoks on oluline kuulda uute õdede ideesid edaspidiste koolitussoovide, koostöö arendamise ja enesearengu osas. Samuti soovime jagada omavahel erialaseid teadmisi, emotsioone ja mõtteid. ESTYCaN ja EOÜ teevad aktiivset koostööd EONSiga ehk Euroopa Onkoloogiaõdede Ühinguga, et arendada onkoloogilise õenduse valdkonda Eestis.

ESTYCaNi liikmeks kuuluvad automaatselt kõik alla 35a EOÜ liikmed. Kui oled üle 35a, kuid töötanud vähem kui 5 aastat ja soovid olla osa ESTYCaN-ist, siis palun anna sellest eraldi teada. Ühinedes EOÜ-ga  kirjutage kindlasti õige meiliaadress ja jääge ootama uudiseid ESTYCaN ja EOÜ kohta. EOÜ liikmeks astumisel tuleb tasuda liikme aastamakse, mis on 25 eurot. Liikmemaks on vajalik tasuda igaaastaselt 30. aprilliks. Lisateavet saab kirjutades ESTYCaN eestvedajale lemmeliisaruvali.eou@gmail.com, Twitteris jälgides @EestiOnkooed ning Facebookis jälgides ja laikides lehte „Eesti Onkoloogiaõdede Ühing“. Kui avaldus valmis kirjutatud, siis toimeta see SA TÜK Hematoloogia-onkoloogia kliiniku Radio-ja onkoteraapia osakonda!

Edukat koostööd meile,
Lemme-Liis Aruväli